Liceul Tehnologic Capitan Nicolae Plesoianu
Glass by CrazyDesign Glass by CrazyDesign
 
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign
 
Pagina principala Contactati-ne
 
Glass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
Navigare
Glass by CrazyDesign
 
Pagina principala
Forum de discutii
Contactati-ne
Cautare
Scurt Istoric
Legaturi
Performantele elevilor
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
Management
Glass by CrazyDesign
 
PAS
PLAN MANAGERIAL
RAPORT MANAGERIAL
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
Oferta Educationala
Glass by CrazyDesign
 
NOUTATI
OFERTA EDUCATIONALA
BACALAUREAT
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
Scoala Virtuala
Glass by CrazyDesign
 
Prezentarea scolii
School Presentation (EN)
Performantele elevilor
Resurse materiale
Resurse umane
Scurt istoric
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
Declaratii de Avere
Glass by CrazyDesign
 
Director
Director Adjunct
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
Parteneriate si proiecte
Glass by CrazyDesign
 
PROIECTE SI PROGRAME EUROPENE
Parteneriate
Proiecte
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
CONSILII
Glass by CrazyDesign
 
Consiliul de Administratie
Consiliul Profesoral
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
Organigrame
Glass by CrazyDesign
 
Organigrama comisii
Organigrama liceului
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
SCOALA DE SOFERI
Glass by CrazyDesign
 
AUTOVEHICULE DIN DOTARE
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
CENTENAR
Glass by CrazyDesign
 
CENTENAR 1913-2013
Centenar galerie video
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
Performantele elevilor
Glass by CrazyDesign
 


PERFORMANTELE ELEVILOR










REZULTATE OLIMPIADE PLESOIANU 2008-2009




  • Nr.Crt.
    Numele si prenumele
    Clasa
    Calificarea
    Premiul
    1
    TIRCALA DUMITRU CONSTANTIN
    CLASA A 11-A
    MECANIC AUTO
    LOCUL I
    2
    DINA BOGDAN
    CLASA A 11-A
    MECANIC AUTO
    MENTIUNE
    3
    TESMENEANU DUMITRU DANIEL
    CLASA A 11-A
    TINICHIGIU VOPSITOR AUTO
    LOCUL II
    4
    BADEA NICOLAE CRISTIAN
    CLASA A 11-A
    INSTALATOR INSTALATII TEHNICO
    - SANITARE SI DE GAZE
    LOCUL I
    5
    BALTAZAR VASILE
    CLASA A 11-A
    INSTALATOR INSTALATII TEHNICO
    - SANITARE SI DE GAZE
    LOCUL II
    6
    PRANCA NICOLAE ADRIAN
    CLASA A 11-A
    INSTALATOR INSTALATII TEHNICO
    - SANITARE SI DE GAZE
    LOCUL III
    7
    TAPU CONSTANTIN IONUT
    CLASA A12-A
    TEHNICIAN TRANSPORTURI
    LOCUL I
    8
    ARNICERU CONSTANTIN
    DANIEL
    CLASA A12-A
    TEHNICIAN TRANSPORTURI
    LOCUL III
    9
    ONESCU STEFAN
    CLASA A12-A
    TEHNICIAN TRANSPORTURI
    MENTIUNE
    10
    ROMAN ALEXANDRU CATALIN
    CLASA A12-A
    TEHNICIAN INSTALATOR
    PENTRU CONSTRUCTII
    LOCUL I
    11
    MIHALACHE GEANINA
    CLASA A12-A
    TEHNICIAN INSTALATOR
    PENTRU CONSTRUCTII
    LOCUL II
    12
    NEDELCU ION BOGDAN
    CLASA A13-A
    TEHNICIAN TRANSPORTURI
    LOCUL I
    13
    RADA ION
    CLASA A13-A
    TEHNICIAN TRANSPORTURI
    MENTIUNE




  • Nr.Crt.
    Numele si prenumele
    Clasa
    Calificarea
    Premiul
    1
    ROMAN ALEXANDRU
    CLASA A 12-A
    TEHNICIAN INSTALATOR PT CONSTRUCTII
    LOCUL III
    2
    TIRCALA DUMITRU C-TIN
    CLASA A 11-A
    MECANIC AUTO
    MENTIUNE
    3
    TAPU CONSTANTIN IONUT
    CLASA A 12-A
    TEHNICIAN TRANSPORTURI
    MENTIUNE
    4
    BADEA NICOLAE
    CLASA A 11-A
    INSTALATOR INSTALATII
    TEHNICO-SANITARE SI DE GAZE
    MENTIUNE







REZULTATE OLIMPIADA/CONCURSURI 2009-2010



  • ETAPA JUDETEANA - ARIA CURRICULARA TEHNOLOGII SI CONCURSURI PROFESIONALE

    Nr.Crt.
    Numele si prenumele
    Clasa
    Calificarea
    Premiul
    1
    ION ALEXANDRU NICOLAE
    CLASA A 11-A
    MECANIC AUTO
    LOCUL I
    2
    FLORESCU ILIE DUMITRU
    CLASA A 11-A
    MECANIC AUTO
    MENTIUNE
    3
    FLOREA ANGHEL
    CLASA A 11-A
    MECANIC AUTO
    MENTIUNE
    4
    VLADAIANU DOREL DUMITRU
    CLASA A 11-A
    TINICHIGIU VOPSITOR AUTO
    LOCUL I
    5
    STEFAN MARIAN CONSTANTIN
    CLASA A 11-A
    TINICHIGIU VOPSITOR AUTO
    LOCUL II
    6
    SOAICA CONSTANTIN MADALIN
    CLASA A 11-A
    TINICHIGIU VOPSITOR AUTO
    LOCUL III
    7
    GEREA FLORIN
    CLASA A 11-A
    TINICHIGIU VOPSITOR AUTO
    MENTIUNE
    8
    SPATARU RADU FLORIN
    CLASA A 11-A
    INSTALATOR INSTALATII TEHNICO
    - SANITARE SI DE GAZE
    LOCUL I
    9
    VISEAN ALEXANDRU
    CLASA A 11-A
    INSTALATOR INSTALATII TEHNICO
    - SANITARE SI DE GAZE
    LOCUL II
    10
    GEORGESCU CONSTANTIN MARIUS
    CLASA A 11-A
    INSTALATOR INSTALATII TEHNICO
    - SANITARE SI DE GAZE
    LOCUL III
    11
    PAUNESCU TIBERIU
    CLASA A 12-A
    TEHNICIAN TRANSPORTURI
    LOCUL I
    12
    TÃŽRCALA DUMITRU CONSTANTIN
    CLASA A 12-A
    TEHNICIAN TRANSPORTURI
    LOCUL II
    13
    PISTOL DRAGOS DUMITRU
    CLASA A 12-A
    TEHNICIAN TRANSPORTURI
    LOCUL III
    14
    TAPU CONSTANTIN IONUT
    CLASA A 13-A
    TEHNICIAN TRANSPORTURI
    LOCUL I
    15
    POPA MIRELA IONELA
    CLASA A 13-A
    TEHNICIAN TRANSPORTURI
    LOCUL III
    16
    ONESCU STEFAN
    CLASA A 13-A
    TEHNICIAN TRANSPORTURI
    MENTIUNE
    17
    ROMAN ALEXANDRU CATALIN
    CLASA A 13-A
    TEHNICIAN INSTALATOR
    PENTRU CONSTRUCTII
    LOCUL I
    18
    MIHALACHE GEANINA
    CLASA A 13-A
    TEHNICIAN INSTALATOR
    PENTRU CONSTRUCTII
    LOCUL II
    19
    ROESCU GHEORGHE GIGI
    CLASA A 13-A
    TEHNICIAN INSTALATOR
    PENTRU CONSTRUCTII
    LOCUL III




  • Nr.Crt.
    Numele si prenumele
    Clasa
    Calificarea
    Premiul
    1
    TAPU CONSTANTIN IONUT
    CLASA A13-A
    TEHNICIAN TRANSPORTURI
    LOCUL II
    2
    PAUNESCU TIBERIU
    CLASA A 12-A
    TEHNICIAN TRANSPORTURI
    MENTIUNE
    3
    ROMAN ALEXANDRU
    CLASA A 12-A
    TEHNICIAN INSTALATOR
    PENTRU CONSTRUCTII
    MENTIUNE




  • Nr.Crt.
    Numele si prenumele
    Sectiunea concursului
    Clasa
    Premiul
    1
    ENE ION IUSTIN
    1.Legislatie rutiera
    a XII-a Ma
    PREMIUL I
    2
    COSTOIU ELVIS CONSTANTIN
    3.Creatie - desen
    a XII-a Ma
    PREMIUL I
    3
    LAZAROIU RADU MARIN
    4.Prezentare PowerPoint
    a XII-a Ma
    PREMIUL I
    4
    TÃŽRCALA DUMITRU C-TIN
    1.Legislatie rutiera
    a XII-a Ma
    PREMIUL II
    5
    CIOBANU ALINA
    3.Creatie - desen
    a XIII-a Mb
    PREMIUL II
    6
    OLARU ANDREI ALEXANDRU
    4.Prezentare PowerPoint
    a XIII-a Mb
    PREMIUL II
    7
    DINA BOGDAN
    2.Abilitati conducere auto
    a XII-a Ma
    PREMIUL III
    8
    DOBRICA VIRGIL COSTINEL
    1.Legislatie rutiera
    a XII-a Ma
    MENTIUNE
    9
    POPA MIRELA
    1.Legislatie rutiera
    a XIII-a Mb
    MENTIUNE
    10
    TALABA RAZVAN IONUT
    2.Abilitati conducere auto
    a XI-a Ma
    MENTIUNE
    11
    CIOANGHER ALEXANDRU
    2.Abilitati conducere auto
    a XII-a Ma
    MENTIUNE
    12
    MIHALCEA ANDREI ALEXANDRU
    2.Abilitati conducere auto
    a XIII-a Mb
    MENTIUNE
    13
    VASILESCU CONSTANTIN CRISTIAN
    2.Abilitati conducere auto
    a XII-a Ma
    MENTIUNE


  • CULTURA GENERALA - REZULTATE - ARIA CURRICULARA

    Nr.
    crt.
    Nume
    elev/formatie
    Clasa
    Premiu
    Indrumator
    Denumire
    CONCURS/SIMPOZION
    Sectiune
    1
    Prodan Oswin
    9A
    I
    Dobra Madalina
    Concurs International de creatie
    „ECOFEST JUNIOR”,
    Simeria, iunie 2010
    Eseu
    2
    Stanciu Marius
    12MB
    I
    Pîrvulescu Maria
    Simpozion Interjudetean
    „Învatamânt profesional pentru
    egalitate în mijlocul
    diferentelor”,Rm. Vâlcea,
    martie 2010
    Concurs
    Tenis de masa
    3
    Echipa de dans
    12MA,
    11 I,
    13MA
    II
    Dobra Madalina
    Nica Madalina
    Simpozion Interjudetean
    „Învatamânt profesional pentru
    egalitate în mijlocul
    diferentelor”,Rm. Vâlcea,
    martie 2010
    Concurs
    de dans
    4
    Costoiu Elvis
    12MA
    II
    Bitica Cristiana
    Simpozion Interjudetean
    „Învatamânt profesional pentru
    egalitate în mijlocul
    diferentelor”,Rm. Vâlcea,
    martie 2010
    Concurs de desene
    ”Libertatea
    timpului liber”
    5
    Antonie Remus
    13MB
    III
    Pîrvulescu Maria
    Simpozion Interjudetean
    „Învatamânt profesional pentru
    egalitate în mijlocul
    diferentelor”,Rm. Vâlcea,
    martie 2010
    Concurs
    Tenis de masa
    6
    Olanescu Ana
    Maria
    13MA
    III
    Dobra Madalina
    Concurs literar interjudetean
    „Crâmpeie de gând”
    editia a II-a, Rm. Vâlcea,
    martie 2010
    Creatie
    7
    Deaconescu Codrut
    9B
    Mentiune
    Dobra Madalina
    Concurs „Martie –
    primavara în suflet si cuget”
    ,
    Olteni, martie 2010
    Creatie literara
    8
    Dragos Klara
    13SA
    Mentiune
    Nica Madalina
    Concurs literar interjudetean
    „Crâmpeie de gând”
    editia a II-a, Rm. Vâlcea,
    martie 2010
    Creatie – poezie







REZULTATE OLIMPIADA/CONCURSUL PE MESERII 2010-2011




  • Nr.Crt.
    Domeniul/Calificarea profesionala
    Clasa
    Numele si prenumele elevului
    1
    INSTALATOR TEHNICO SANITARE SI DE GAZE
    11AC
    PAIUS CONSTANTIN-CATALIN
    LOCUL I
    2
    INSTALATOR TEHNICO SANITARE SI DE GAZE
    11AC
    TROASE CONSTANTIN-RADU
    LOCUL II
    3
    INSTALATOR TEHNICO SANITARE SI DE GAZE
    11AC
    ZMAU FLORIN-COSTINEL
    LOCUL III
    4
    MECANIC AUTO
    11AC
    NECSOIU VASILE
    LOCUL I
    5
    MECANIC AUTO
    11AC
    DOBRICA IONUT-ADRIAN
    LOCUL III
    6
    MECANIC AUTO
    11AC
    STREANGA ILIE-BOGDAN
    7
    CONSTRUCTII, INSTALATII SI LUCRARI PUBLICE
    12RP
    SPATARU RADU-FLORIN
    LOCUL I
    8
    CONSTRUCTII, INSTALATII SI LUCRARI PUBLICE
    12RP
    GEORGESCU CONSTANTIN-MARIUS
    LOCUL II
    9
    CONSTRUCTII, INSTALATII SI LUCRARI PUBLICE
    12RP
    VISEAN NICOLAE-ALEXANDRU
    MENTIUNE
    10
    MECANIC
    12RP
    IONESCU ALEXANDRU
    11
    MECANIC
    12RP
    CHESARU RAMONA-GABRIELA
    12
    MECANIC
    13RP
    TIRCALA DUMITRU CONSTANTIN
    LOCUL I
    13
    MECANIC
    13RP
    PAUNESCU ION-TIBERIU
    LOCUL II
    14
    MECANIC
    13RP
    PISTOL DRAGOS-DUMITRU


  • Nr.
    crt.
    Nume
    elev/formatie
    Clasa
    Premiu
    Indrumator
    Denumire
    CONCURS/SIMPOZION
    Sectiune
    1
    Stanciu Marius
    13MB
    I
    Trifa Ioan
    ONSS Etapa de sector,
    Rm. Vâcea, noiembrie 2010
    Tenis de masa
    2
    Costoiu Elvis
    13MA
    II
    Dobra Madalina
    Concurs international
    „Munca si creatie”
    Suceava, noiembrie 2010
    Desen
    3
    Negrea Alexandru
    10C
    II
    Nica Madalina
    Concurs international
    „Munca si creatie”
    Suceava, noiembrie 2010
    Desen
    4
    Marascu Ionela
    11C
    III
    Nica Madalina
    Concurs National
    „Domnul Trandafir si
    Chicos Rostogan”

    Galda de Jos, jud. Alba,
    septembrie 2010
    Creatie literara
    5
    Prodan Oswin
    10 A
    III
    Dobra Madalina
    Concurs National
    „Domnul Trandafir si
    Chicos Rostogan”

    Galda de Jos, jud. Alba,
    septembrie 2010
    Creatie literara





 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
Conectare
Glass by CrazyDesign
 
Utilizator

Parolă



Încă nu eşti membru?
Apasă aici pentru înregistrare.

Ţi-ai uitat parola?
Solicită una nouă aici.
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
SCOALA ALTFEL
Glass by CrazyDesign
 
26-30 MARTIE 2018
15-19 MAI 2017
18-22 APRILIE 2016
APRILIE 2014
1-5 APRILIE 2013
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
Revista Scolii
Glass by CrazyDesign
 
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
ACTIVITATI EXTRASCOLARE
Glass by CrazyDesign
 
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
Concursuri
Glass by CrazyDesign
 
2017-2018 - Concurs National
2016-2017 - Concurs National
2015-2016 - Concurs National
2014-2015 - Concurs National
2013-2014 - Concurs National
2012-2013 - Concurs Interjudetean
2011-2012 - Concurs Judetean
2009-2010 - Concurs Judetean
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
Consiliere
Glass by CrazyDesign
 
CSAP
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Glass by CrazyDesign
CEAC
Glass by CrazyDesign
 
Componenta CEAC
Regulament CEAC
Strategia CEAC
Raport autoevaluare
Plan Operational
Regulament de organizare si functionare
Regulament Intern al Scolii
Ordin si Manuale
 
Glass by CrazyDesignGlass by CrazyDesign

Copyright © 2008 Liceul Tehnologic Capitan Nicolae Plesoianu